Renegades
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihláška ANANAS

Goto down

Prihláška ANANAS Empty Prihláška ANANAS

Příspěvek  Ananas Fri Feb 18, 2011 5:55 am

Nick -> Ananas (volajú ma aj banánek a tak xD)
Class + Rasa -> Night elf - Rogue
Profese -> Jwl+Ench
Jak dlouho hraješ na GGF -> no hrám tu už od roku 2009 Smile) čiže viac ako 2 roky
Proč do Renegades -> Pretože sú tu pravidelné GR , dobrý hráči , hlavne pravidlá ktoré sa dodržujú --> disciplína!
Čím nám můžeš být dobrý -> No tak ja ani neviem ale som komunikatívny ,pomáham slabším hráčom Smile, som v hre celkom dosť , znalosť sveta wow či už s anathemy alebo EQ,mytiq .. Smile
Ve kterých guildách si byl -> Angels of divinity a becool
Proč si Leavl / Kick -> leavol som s oboch pretože tam nebol najmenši záujem o pomoc .. na Gr sme boli 3 ja .. alebo len ja sám .. v becool je medzi hráčmi povolené PvP .. dorážali ma hráči s guildy ... !!
Něco o sobě -> Tak volám sa palo mám 15 rokov Smile celkom rád relaxujem pri WoWku taktiež ma veľmi zaújma Tetrahydro canabinol. Mám rád piatkové a sobotňajšie rozbíjačky Smile (kto nie? Very Happy ) tak som celkom v pohode Smile to je asi všetko Smile ďakujem za prečítanie Smile

Ananas
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihláška ANANAS Empty :D

Příspěvek  Palqo Fri Feb 18, 2011 7:02 am

prepáčte v tom zhoňe som napísal rogue Very Happy ale som warrior a mám 194k Smile

Palqo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihláška ANANAS Empty Re: Prihláška ANANAS

Příspěvek  Austol Fri Feb 18, 2011 7:47 am

Prijaty - napis si o inv Contrax/Austol/Silverwind
Austol
Austol

Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 22. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihláška ANANAS Empty Re: Prihláška ANANAS

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru